המכינה ללימודי פיתוח Front End

לימוד יסודות פיתוח צד לקוח

הקורס הקרוב:

הקורס הקרוב

מחיר הקורס

משרדי נטקראפט, הירקון 23, בני ברק.

נושאי הלימוד

 • מושגי יסוד בעולם ה-WEB

  כיצד בנוי אתר אינטרנט- תוכן ומבנה, רקע על עולם ה-WEB ופיתוח צד-לקוח.

  מושגי יסוד והכרות עם שפות הפיתוח וחשיפה לפוטנציאל היצירתי של התחום. למידה והתנסות מעשית בסיסית בשפת ה- HTML המאפשרת להגדיר את תוכן העמוד, החלקים השונים בעמוד כותרות תמונות, רשימות, טפסים, טבלאות, תגיות וכו'.

 • יצירת דף אינטרנט בסיסי

  מבנה הדף וחלקיו, לימוד תגיות טקסט – HTML, CSS.

  מבוא לשפת ה- CSS, שפת עיצוב המשמשת ליצירת תבניות עיצוב כלליות, בעיקר עבור טקסט ומאפשרת הפרדת העיצוב מהתוכן, כך ניתן להגדיר בנוחות אלמנטים בעמוד על ידי קישורם לתבניות ה – CSS. בשיעור זה כל תלמיד מתחיל לעצב לעצמו אתר אישי לפי רצונו על בסיס הכלים אשר נלמדו בשיעור צבעים, פונטים, רקעים ועוד

 • הכרות ולימוד HTML

  תגיות ליצירת קישורים ותמונות, כולל קישור עיצוב האלמנטים ב- CSS.

  לימוד CSS3 – הכולל שכלול האפשרויות העומדות בתקן ה- CSS :חשיפה, התנסות והסבר לגבי האפשרויות שנותן כלי זה.  בנוסף נלמד על אפשרויות הבחירה ע"י סלקטורים בסיסייים ונושא הצבעים ב- CSS.

 • צלילה לעומק שפת ה- HTML

  שפה מבוססת תגיות שמטרתה לתאר את תוכן העמוד והמבנה הסמנטי של התוכן.

  בשיעור נכיר את מבנה הדף, הכרות תגיות סמנטיות שונות, תגיות נוספות ברובד מעמיק יותר של בניית אתר וכיצד ניתן להמיר עיצוב לקוד – Design to Markup. בנוסף נלמד כיצד ניתן למקם אלמנטים בעמוד בעזרת CSS.

 • Layout ועימוד בעזרת שפת ה-CSS

  כיצד מעצבים עמוד ומה ניתן לעשות בשלבים מתקדמים של עיצוב עמוד.

  שיטות העימוד השונות כולל התנסות ב- Flex-box הכרות עם כלי העבודה כגון: Dev tools, GIT, Editors . שימוש בפיצ'רים מתקדמים של תוכנת ה- CSS.

 • CSS3: הגרסה המתקדמת והחדשה של שפת ה- CSS

  נלמד סלקטורים מתקדמים, הצללה, טרנספורמציות ואנימציות.

  איך ניתן לשנות אתר בקלות ולהתאים עיצובים בקלות ובמהירות. שבים לעבוד על האתר האישי מחלק המבוא והוספת הפיצ'רים החדשים שנלמדו.

 • מבוא ל- JavaScript

  עקרונות ופקודות בסיסיות ומהי תרומתו לפיתוח אתרים ואפליקציות web.

  שפת סקריפט מבוססת אובייקטים, כלומר, מחולקת לאובייקטים וכל אובייקט הוא מכלול של פונקציות ותכונות מה שמאפשר לדף להיות דינאמי יותר. בשיעור זה נלמד עקרונות ופקודות בסיסיות בשפת ה- JS ונבין את תרומתן לפיתוח אתרים ואפליקציות WEB.

 • הכרות עם JQERY וסיום עבודה על פרויקט הגמר

  מה זה Single page application ובניית דפים דינאמיים תוך שימוש ב- איוונטים.

  בנוסף נכיר את Java Script בסיסי, כיצד עושים Mouseclick, Mousehover ועוד. וכן הכרות והתנסות עם JQERY – כולל הטמעה באתר הפרויקט. סיום עבודה על הפרויקט על כל רבדיו והטמעת הכלים אשר נלמדו במסגרת הקורס.

רוצים לקחת את הקריירה שלכם לשלב הבא?

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור